KONST / Litografier / Färglitografier 12837097
nr 1283 7097
Jo Niemeyer
(f. 1946)
Färglitografier, 3 st, Jo Niemeyer (f. 1946), kompositioner. Numrerad 35/75, Signerad, daterad -75. Motivet: 30x30 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:47:57
1.200 kr
1.600 kr
21 okt